Radujcie się, czytelnicy!
Cukierkowa ekipa nabiera rozpędu i trudno będzie ją zatrzymać. Zamiast siać zniszczenie, będzie rozdawać plony swojej pracy - kolejne rozdziały mang. Zanim dojdę do tej części, to opowiem wszystko od początku.
W tle słychać pierwsze fajerwerki, a na niebie rozbłyskują się jasne, kolorowe kwiaty różnorakich kształtów. Tylko cukierkowa ekipa gromadzi się wokół pokreślonych arkuszy papieru. Na twarzach zgromadzonych pojawiają się uśmieszki i rzucają się pędem w inne strony. Ktoś chwyta baloniki i je pompuje, a w tym czasie pokaźna ilość lukru spada na ziemię. Kolejna osoba uzbrojona jest w kolorowe flamastry i szczerząc się zmierza ku przerażonej, trzęsącej się grupce. „Idą!Idą”- krzyczy postać z przyklejonym do szyby nosem. Zapanował jeszcze większy harmider, a biegnący członkowie ekipy, potykają się o własne nogi. Na lukier spada krem. W powietrzu czuć lekki zapach dymu, a kilka osób, które przyłożyły ucho do drzwi, żywo gestykuluje. Wszystko zamiera. Nie ma śladu po nikim. Drzwi lekko się uchylają i... „NIESPODZIANKA”- wrzeszczą wszyscy.

Yukio rozluźnia uścisk i wszystkie torby lądują na ziemi, a Kyari przerażona cofa się o kilka kroków. Ogarniają wzrokiem pomieszczenie, wzdychając ciężko, ale się uśmiechają. Widok niezbyt cieszący oko- słodkości na ziemi, porozrzucane flamastry, kawałki papieru. Liczna ekipa podchodzi do solenizantek i składa im życzenia. Oczywiście prezenty też są. Rozpakowują pierwszy i znajdują My heart is beating. W kolejnym jest Oboreru Knife, a w jeszcze następnych Barakamon, Murcielago, Five i wiele innych! Rozweselone podchodzą do tortu i zdmuchują świeczki, wypowiadając cichutko życzenia. Same szepty wśród zebranych są w stanie je zagłuszyć, ale wina leży głównie po stronie tych cudnie wyglądających kwiatów- fajerwerków. Nie trudno się domyślić, że w tym momencie wybiła dokładnie północ.
Na żywo komentowała dla was Naksi. Dalszy ciąg informacji po krótkiej przerwie. Dziękuję za uwagę i zapraszam do dalszego czytania.

Dzisiaj obchodzi urodziny nasza członkini ekipy- Yukio, a już 5 stycznia kolejna- Kyari. Jeszcze raz cała ekipa życzy wszystkiego najlepszego! Dużo prezentów, lukrowanych tortów z kremem (Kto czytał uważnie?) i uśmiechu na twarzy! I oczywiście sto lat tłumaczenia i wprowadzania korekt dla cukierkowej ekipy! Hehe.
Pragnę również powitać nowe osoby, które tak szybko nie wypuścimy. Choćby mieliśmy zakuwać w kajdany, to nie oddamy ich po dobroci! Jednak mam nadzieję, że będą tu mile spędzać czas i nie będzie trzeba stosować takich środków. StalkerJud- nasza nowa typesetterka i Teria- edytorka! Gorąco witam w cukierkowej ekipie!

Mam też ważną informację dla czytelników. Nie tylko solenizanci dostają prezenty. Przygotowaliśmy dla was dość pokaźną ilość rozdziałów, klikajcie, aby pobrać!

Five
Rozdział 28
Rozdział 29

Murcielago
Rozdział 1

My heart is beating NOWY PROJEKT
Rozdział 1

Namida no Memory

Nekomimi wa Yamerarenai

Oboreru Knife
Rozdział 3
Rozdział 4

Sakura Trick
Rozdział 2

Shikabane Cherry*
Rozdział 4

*Brak angielskiego tłumaczenia