Witajcie kochani!
W końcu nadszedł czas, aby zaprezentować wam naszą aktualkę, na którą wielu członków czekało!
Jednak zanim przejdziemy do częstowania was świeżą porcją rozdzialików, chciałabym złożyć dwóm osóbkom z naszej grupy życzenia. A jest to Kuromoru - który obchodził urodziny 22. stycznia i Murai, która obchodzi je 5. lutego! Dzisiaj w naszej grupie macie swój specjalny dzień.
Nasza grupka chciałaby wam złożyć również życzonka!
Życzymy wam, aby na waszej twarzy codziennie gościł promienisty uśmiech, aby życzenia, które życzyliście sobie podczas zdmuchiwania świeczek, czy też podczas zauważenia spadającej gwiazdy, się ziściły. Abyście zaznali niekończącego się szczęścia i aby w życiu wszystko szło zgodnie z waszym planem.
Pragnę powitać w naszej grupie trzy nowe duszyczki! A są nimi: Abisu - która będzie zajmować się czyszczeniem i typesettingiem, Penna - która machać będzie szybkie korekty, Lysandra - osóbka odpowiadająca za wklejanie tekstu w dymki i Misaki - cukierek, który będzie podejmować się tłumaczenia wraz ze swoją przyjaciółką Kimiko! Dziękuję wam, że to właśnie naszą ekipę wybraliście!

Drugą sprawą o której muszę was poinformować jest FACEBOOK. Tak! Założyliśmy facebooka xD. Była to dość spontaniczna decyzja i było dość późno w nocy! Mimo wszystko ciemność nie stanęła nam na drodze, aby wykonać to zadanie i w taki oto sposób powstał nasz facebook. Możecie znaleźć na nim informacje m.in na kiedy przewidywana jest następna aktualka i co się na niej znajdzie. Wspomnę również, że facebookiem zajmuje się Alcik & ErimKitsune, więc to, co znajdzie się na facebooku pozostawiam w ich rękach :D
Następnym ogłoszeniem parafialnym jest Mairunovich! Podjęliśmy się tłumaczenia tej mangi. Wcześniej zajmowała się nią grupa Kingts of Allegory, ale niestety nie mogłam dobić się do żadnej osóbki z tamtego teamu, dlatego pełną odpowiedzialność za kontynuowanie mangi biorę na siebie :D
PILNIE POSZUKUJEMY TŁUMACZA I CZYŚCICIELA DO TEJ MANGI! Bez nich nawet nie zaczniemy raczkować! Dlatego chętnych zapraszam do wypełnienia testu rekrutacyjnego na dane stanowisko.
Tym oto akcentem kończę wiadomości, które nazbierały się przez ten pracowity miesiąc. Delektujcie się nowymi rozdzialikami!

3 level Combination
Rozdział 1

Five
Rozdział 30
Rozdział 30,5

Oboreru Knife
Rozdział 5
Rozdział 6

My heart is beating
Rozdział 2

Mairunovich
Rozdział 15

Murcielago
Rozdział 2

Sakura Trick
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
  1. Dzięki za aktualkę... My heart is beating - brak downloadu

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje ślicznie za rozdziałki - szczególnie za Five i Mairunovich.

    A moglibyście zastanowić się też nad przejęciem mang: Eichi (H) i Akuma de Sourou???

    OdpowiedzUsuń