Witajcie najdrożsi! Wiecie jaki mamy dzisiaj dzień? Z pewnością uwielbiany przez wszystkich singli - tak, to Walentynki! Z tej okazji nasza grupka chciałaby wam życzyć mnóstwa wrażeń jak na ten dzień i... mnóstwa smakołyków. No bo jakie to są Walentynki bez słodkości?!
A o własnych wypiekach to już nie wspomnę! Mmm, pcyha xD. Tak, tak, nie ma to jak mówić o smakołykach z pustym brzuchem.
Dziabnął was już kupidyn swoją strzałą? Znaleźliście dzięki niemu swoją drugą połówkę? Jeśli nie, to zastosujcie od dawna stosowany przez Clarmeine zwyczaj - siedźcie pod cieplutkim kocykiem, z herbatką w dłoni i oglądajcie wzruszający film o niespełnionej miłości! xDD
Swoją drogą, musimy się pochwalić - naszą grupkę także odwiedził kupidyn, a z jego torby wyłoniły się oneshociki, które z szyderczym uśmiechem wołały do nas "przyda nam się tłumaczonko, korekta, czyścioszek i typesetting!". Nasza ekipa wzięła się rach ciach za owe czynności i na ten dzień przygotowaliśmy dla was aż 7 projektów! Z czego 2 nie są oneshotami. Zachęcam was do czytania, bo są one naprawdę bardzo urocze.
Chciałabym powitać oficjalnie w naszych szeregach nową korektorkę - Nelfiphme. A także cała ekipa chciałaby Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia. No bo w końcu wczoraj był Twój dzień!
A teraz zapraszam do delektowania się walentynkowymi specjałami~

Amai Kaori ga Surun desu

First Love Confirmed

Girls Monochrome
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 2.1

Koi ga Saita Hi

Purple Love

Sono Omokage Shitteru

Tamen de Gushi
Rozdział 1
  1. Dzięki za rozdziały <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za First Love Confirmed, Purple Love i Sono Omokage Shitteru

    OdpowiedzUsuń