Witajcie, kochani! Tak, znowu aktualka pojawia się nieco później niż planowaliśmy, ale musicie nam wybaczyć. Duża ilość pracy ogranicza naszą działalność grupową, a próbujemy dać z siebie wszystko!  
Szkoła się zaczęła. Tak, szkoła, szkoła, a my już mamy ogromną ilość sprawdzianów i kartkówek na głowie.  Tak... Szkoła taka cudowna. Mogę ponarzekać, że zaczynam od 8, a kończę o 17? Mi już zdążyła wyżreć mózg, bo kompletnie nie wiem co mam pisać.
Ach, no tak! Przejmujemy projekt "I Love HS", ale uwaga, uwaga! To nie oznacza, że rozdziały pojawią się na każdej aktualce, ponieważ najpierw zamierzamy skończyć jeden projekt, aby później porządnie się zająć tą mangą. 
Z góry przepraszam za nie pojawienie się na dzisiejszej aktualce Rolana, obiecuję, że pojawi się na następnej! 
A z życia grupy... Cóż, pozwolę sobie dodać screena, a co mi tam xD
Dobra, dobra. Ale nie obyło się również bez żadnych przeróbek... Ale ją akurat dodam poniżej, życząc Wam smacznych rozdziałów!
Tak, nasza grupa nie oszczędza na wulgaryzmach przy przeróbkach, ale tylko na przeróbkach!Asagao to Kase-san
- Rozdział 2

Boku wa Kimi no Shiro ONESHOT    
 Doodle for food
- Rozdział 15
- Rozdział 16
- Rozdział 17

Kwiatek-kun to Koisuru Watashi
   - Rozdział 21 

Hitotsu Futatsu Himitsu
- Rozdział 4 

Honey NOWOŚĆ
- Rozdział 6 

I Love HS NOWOŚĆ
- Rozdział 1.5 

Mairunovich
 - Rozdział 23

Nisekoi Doumei
- Rozdział 6

Oboreru Knife
- Rozdział 12

Rainy Days
- Rozdział 2.2

Tamen de Gushi
- Rozdział 6

Tsubaki-Chou Lonely Planet
- Rozdział 6

Yaya
- Rozdział 9

 1. Nie mogłam się doczekać ^o^ i oto jeeest!!! XD od czego tu zacząć... tradycyjnie, bardzo dziękuję za rozdziały i wasza prace. Dzięki wam, przy najmniej na chwile mogę się zrelaksować, zapominiec o szkole i wciągnąć się w to wszystko.... XD Szacun, chodzicie do szkoły, mimo to poswiecacie swój cenny czas na rozdziały. Wiem ze sama nie dałbym bym rady, bo ledwo starcza mi z czasu na naukę. ( pffff) tak więc dziękuje za wszystko jeszcze raz... chwała Wam <3 (kocham WSZYSTKIE wasze mangi, ale wyjątkowo bardzo bardzo bardzo dziękuję za hane-kun i tsubaki >_<) POZDRO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie komentarze lubimy najbardziej! ♥ Nawet nie masz bladego pojęcia jak nas zmotywowałaś do pracy. Dziękujemy! Mała rzecz, a tak bardzo cieszy :3

   Usuń
 2. Ślicznie dziękuję za rozdziałki *_* <333

  OdpowiedzUsuń
 3. Wreszcie <3 Kocham Was!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie dziękuje za rozdziałki!!
  Ps. Rozdział I Love HS 1,5 jest pusty!

  OdpowiedzUsuń