Halloween to taki nasz dzień, no bo to dzień, w którym rozdaje się cukierki, czyż nie? No, chyba, że ktoś był go nie chce nam podarować, wtedy robimy mu psikusa xD Naszym psikusem byłoby nie dodanie w dzisiejszej aktualce żadnego rozdziału, ale! Ale dostaniecie cukierki, bo duża aktywność na stronie i częste komentarze sprawiły, że otrzymacie od nas kilka cukiereczków~
Może nie jest ich wiele, ale zawsze coś! Na następnej pojawi się jeszcze więcej.

Co do ostatniej ankiety, zdecydowanie górowało w niej Yumemiru Taiyou - począwszy od dzisiaj, ten projekt został przejęty przez naszą grupę, dlatego postaramy się dodawać jeszcze więcej rozdziałów, bo koniec jest tuż tuż!

W naszej ekipie witamy rafpanx, która będzie zajmować się typesettingiem :) Obecnie pracuje przy Hanie-kun, więc trzymajcie za nią kciuki, aby wytrzymała z nami jak najdłużej!

I otwieramy wielką rekrutację do następujących projektów:
- Ajin [TŁUMACZENIE] potrzebne od zaraz!!
- Nisekoi Doumei [TŁUMACZENIE]
- 3 level Combination [TYPESETTING]
- Five [TŁUMACZENIE]

Potrzebujemy przy tych projektach ogromnej pomocy, więc jeżeli kiedykolwiek ktoś z Was myślał o wstąpieniu do grupy skanlacyjnej, to zapraszamy! Pamiętajcie, że uczymy edycji i typesettingu od podstaw :)

Tym oto obrazkiem kończymy dzisiejszą aktualkę, nie nabawcie się bólu zęba po słodkościach z Halloween!


Ajin
- Rozdział 11

Omoi Omoware Furi Furare
- Rozdział 5

Hana-kun to Koisuru Watashi
- Rozdział 22
- Rozdział 23

Yumemiru Taiyou
- Rozdział 19
- Rozdział 20
- Rozdział 20,5


  1. rafpanx juz cie kocham *.* trzymam kciuki, duma mnie rozpiera xd boszeee i jeszcze Yumemiru Taiyou ^^ kurde ja się chyba za bardzo do was przywiązuje hahahah Dziękuję Wam kochani za WSZYSTKO, życzę powodzenia w dalszym płodzeniu rozdziałów :"))

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za te pyszne cukiereczki! :) Yumemiru Taiyou <3
    I witam rafpanx :) Powodzenia! ^.^ Masz świetny projekt pod opieką :)

    OdpowiedzUsuń