Hohoho! Nas Mikołaj też odwiedził i kazał Was poczęstować nową porcją rozdzialików... No, może nie rozdzialików co oneshotów! Zanim przejdziemy do punktu kulminacyjnego aktualki, chciałabym wraz z całą ekipą Candy Scans życzyć Wam Wesołych Świąt! Aby plany na nowy rok spełniły się jak najszybciej! Więcej rozdzialików od Waszych ulubionych skanlacji~  Mało smutku, a dużo uśmiechu na ustach! Pozytywnego nastawienia na rok 2016 i OGROMNYCH ILOŚCI CUKIERKÓW! Mogą być także takie w postaci naszych rozdziałów ୧▒ •̀ o •́ ▒୨!
Jednakże my robimy sobie leciutką przerwę... Tak, napracowaliśmy się nieźle z tymi oneshotami. Niby nic, a jednak! Tutaj chciałabym podziękować KAŻDEJ osobie, która wzięła udział w świątecznej aktualce, bo gdyby nie Wy - wcale by jej nie było. Ogromne podziękowania dla Shery - ta to dopiero wyciskała siódme poty! Nabrała sobie roboty, ale mogę być z niej dumna, bo ukończyła każdy oneshot, który miała ukończyć! Gratuluję!
Również prosiłabym Was o wyrozumiałość co do korekty... Powiem Wam szczerze, że zawaliłam, bo nie sprawdzałam rozdziałów na bieżąco i niestety niektóre korekty... były słabe przez co rozdziały musiałam puścić bez mojego sprawdzania - po prostu nie miałabym czasu na robienie poprawek na każdej stronie, w każdej mandze, a chcieliśmy Wam sprawić prezent świąteczny. Jednak Szał świąteczny dopadł i mnie, wiedzcie, że powypadało mi dużo włosów z mojej łepetynki! Więc jeżeli macie do oddania jakieś tam włoski (najlepiej ciemne), to z chęcią każdy pojedynczy włos przyjmę! Śmiało, śmiało - nie gryziemy! ʕ•͡ɛ•͡ʼʼʔ
A co w ekipie... No ekipa Nam się rozrasta coraz bardziej, powiem Wam.
Witamy w naszej rodzince AoiTori - nową edytorkę, która pracuje przy Nisekoi Doumei. Mistress - nową korektorkę, która na razie zajmuje się korektą przy Kwiatku xD Dziękuję, że to właśnie nas wybrałyście!
A we wnętrzu ekipy... Miłość! Miłość wszędzie! Tyle miłości na Święta~! 
Przyznam Wam się, że mamy masę przeróbek, więc połowę z nich dodam tutaj, a reszta wyląduje na naszym facebooku
Brzmi jak reklama...
Oneshoty świąteczne do końca Świąt będziecie mogli pobrać TYLKO I WYŁĄCZNIE w tej aktualce - przepraszam, ale potrzebowałabym następnych 24 godzin, aby zrobić wszystkie podstrony do nich i dodać ich do oneshotów. W miarę możliwości postaram się je również wrzucić na czytnik. 
Chcielibyśmy się również Wam pochwalić, że mieliśmy w Candy... WIGILIJKĘ! Tak, najprawdziwszą Wigilijkę Cukierków. Na czym ona polegała? Osoby chętne poddawane były losowaniu - losowały osobę, której będą robić prezent (najprawdziwsza klasowa Wigilijka). Możemy uznać ją za w pełni udaną, bo nawet osoby zza granicy otrzymały prezenty ⋋╏ ❛ ◡ ❛ ╏⋌.
No bo... Czym są Święta bez prezentów! W naszej Wigilijce wzięło udział ponad 20 osób, więc bardzo Wam wszystkim dziękuję, że mieliście czas i chęci, aby takie wydarzenie zorganizować! Mam nadzieję, że każdy ucieszy się z otrzymanego prezentu!
Dla fanów Oboreru Knife... Ma powstać film live action na podstawie mangi *chyba już o tym pisałam, ale pozwolę sobie wspomnieć*. Jeżeli będzie taka okazja - będzie on przetłumaczony przez naszą grupę i ludzi chętnych do przetłumaczenia~

PRZYPOMINAM, ŻE NADAL SZUKAMY TŁUMACZA DO PROJEKTU SHORT CAKE CAKE!


P.S. Życzę Wam energii na nowy rok, by spalić potem ten tłuszczyk po wigilijnym stole xD
  
Bit by Bit

Boku no Kotori-san

Dare ni mo Shiranai

Dare ni mo Shiranai Heya

Darenimo Ienai Maruhi-Nioi

Kami-sama no Tokarabako

Kanzen Date Manual

Kitan Jojishi Mother Goose

Mebuki Kimidori

 My Sweet Heart

Our Relationship Is 
Rozdział 1

Sayonara Limit

Short Cake Cake
- Rozdział 2

The Story of The Kiss Mark

Tonari no Danshi

Tosaku no Honey

unTOUCHable
Rozdział 1

Yopparatte Shimaimashita 

Yorimichi

Zutto Miteita Mono desu kara


 1. Nie ma to jak być powitanym po raz 2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże......... CIESZ SIĘ, KOBITO! Chyba miałam powitać kogoś innego....... Ale pamięć już nie ta xD

   Usuń
 2. Dzięki za aktualkę... Wesołych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt!!!!! Święta z wami i wszystko jest cacy :") życzę wszystkim szczęścia, czasu,cierpliwości,porządku w życiu prywatnymni tak miłej atmosfery która panuje w waszej ekipie juz przez cały czas i lepsiejszego 2016 :D poza tym jak zwykle szok, tacy nieprzewidywalni tyle oneshotów jupi-ja-jej ^^ dziękuję i pozdrawiam *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :) Życzę Wesołych Świąt! ;] Witam również nowych członków ekipy, hejka! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za rozdziałki!
  Witamy nowe cukierki w grupie!

  OdpowiedzUsuń