Witajcie, moi drodzy!
Jak Wam minął pierwszy tydzień w szkole? Czy jako jedyna mam już zawalony wrzesień sprawdzianami, kartkówkami i innymi pracami? Oby czas szkolny minął tak szybko, jak minęły wakacje!
Żeby zapomnieć o szkole mamy dla Was nowy projekcik~ Mam nadzieję, że machniemy go tak szybko, jak zrobiliśmy z Sunrise! Tym razem padło na yaoi - no bo tak dawno już nic u nas nie zawitało z tego gatunku, mam rację? Oczywiście nie zapominamy o czytelnikach lubujących się w tym gatunku, dlatego postanowiliśmy się wziąć właśnie za yaoice!

Wielu z Was wciąż zadaje nam pytanie, czy przyjmiemy do planowanych mangę XXX.
Nasza odpowiedź wciąż pozostaje taka sama - NIE. Chwilowo mamy plany ogromnie zapchane, nie chcemy brać kolejnych mang na barki, bo sami nie jesteśmy pewni, kiedy weźmiemy do aktywnych kolejny projekt z mang planowanych. Jeżeli znowu mielibyśmy coś dodać - to nawet nie wiemy, czy wyszedłby chociaż jeden rozdział... za rok. Tak, tak dużo planów mamy, a więcej nie chcemy! Oczywiście nie zdziwcie się, jeżeli któregoś dnia zobaczycie, że dodaliśmy sobie nowe mangi - my po prostu nieco odświeżamy stronę, co jakiś czas. Projekty, które teraz widnieją w planowanych nie są kompletne, wciąż mamy inne mangi zaklepane, a które my jeszcze u nas na stronę nie dodaliśmy (na facebooka też -_-). Ale z nas lenie, nie?

Z życia grupowego, co by powiedzieć...
No tak! Tytuł aktualki muszę wyjaśnić~
W sierpniu minęły już dwa lata, odkąd ja, Clarmeine, opiekuję się tą grupą. Moim celem było dostać się na jak największe szczyty! Tu mam na myśli produkowanie jak największej ilości rozdziałów - taki właśnie był mój cel. Myślę, że właśnie go dopięłam, ale wiem, że nie zrobiłam tego sama. Przez grupę przewinęło się naprawdę wiele osób i mimo że nie mogę tego zrobić, to chciałabym każdej z osobna podziękować. Było ich naprawdę sporo xD Każdy z nas wiele czasu poświęca na robienie mang, ja czułam, jakby to było moje drugie życie! Takie, do którego uciekam zaraz po wróceniu ze szkoły i wrzuceniu torby w kąt. Chciałabym mocno podkreślić, że mangi, które robimy i które zrobiliśmy było tylko zasługą osób, które z nami są i które z nami były. Dziękuję Wam!
Do czego zmierzam? Odchodzę. Prosto z mostu i bez owijania w bawełnę - odchodzę. Właśnie zostałam emerytką we własnej grupie xD. Cóż za absurd, nie?Chciałabym moooocno podziękować czytelnikom, którzy komentowali projekty, przy których pracowałam - i nie tylko te oczywiście. Mocnego kopa mi zawsze dawaliście, dlatego swoją robotę zawsze próbowałam wykonywać jak najlepiej.
Zastanawiam się ile kłaków z głowy straciłam, kiedy zbliżał się termin aktualek. Stres i zdenerwowanie, bo zawsze wszystko musi być dokładnie zapięte na ostatni guzik! Wszystko musi być idealnie zrobione, credits w odpowiednim miejscu dodany - tego się właśnie trzymałam!
Ekipą i zarządzaniem od dzisiaj oficjalnie będzie zajmować się Sahoto i Shera. Ja nadal będę je nadzorować, więc jakiś tam udział w grupie na pewno będę mieć xD Swoją drogą skargi i zażalenia na funkcjonowanie grupy po moim odejściu dalej będę rozpatrywać ja, mimo wszystko proszę dla nich o litość ^^
Chcę jeszcze podkreślić, że to jest moja ostatnia aktualka, jaką dla Was robię. Dziękuję wszystkim!
A, właśnie. Jako że odchodzę to zwalniają się do type trzy projekty, dla których szukamy ekipy! Dopóki nikt się nie znajdzie, to będę musiała dalej murzynić, więc dopomóżcie xD


Przy tłumaczeniu Oboreru i Yumemiru Taiyou pozostaję, jestem lekko do przodu, więc lenić się mogę, a co xD

Inne projekty, dla których szukamy ekipy (jeżeli nikt się nie znajdzie, to projekty będą stać):

Tłumacze:
- 3 level Combination
- Five
 - Yuki no Shita no Qualia

Edytorzy:
- 3 level Combination
- Boukyaku no Haou Rolan
- My heart is Beating
- Tamen de Gushi
- American Ghost Jack

Korektor:
- Barakamon

Typesetter:
- Tsubaki-Chou Lonely Planet
- Tamen de Gushi
- Nisekoi Doumei
- Hitotsu Futatsu Himitsu

P.S. Podziękujmy wszyscy Juliet-chan, bo gdyby nie ona, to na dzisiejszej aktualce nie zawitałoby Hitotsu ୧( ॑ധ ॑)୨

Po tych smętach zarzucam rozdzialiki, jak zawsze życzę Wam smacznego!

Asagao to Kase-san
- Rozdział 8

Doodle for Food
- Rozdział 71
- Rozdział 72
- Rozdział 73
- Rozdział 74

Hitotsu Futatsu Himitsu
- Rozdział 6

Mairunovich
- Rozdział 41

Nisekoi Doumei
- Rozdział 26

Our Relationship Is...
- Rozdział 11

Yaya
- Rozdział 22

Yuki no Shita no Qualia* NOWOŚĆ!
- Rozdział 1

* Shounen Ai/Yaoi
  1. Przemknęła mi informacja o aktualce, ale w natłoku zajęć brakło czasu na zobaczenie jej. Także dopiero teraz bardzo ślicznie dziękuję za te wszystkie rozdziały.

    OdpowiedzUsuń