Jestem tak samo jak Wy zaskoczona, że piszę do Was, drodzy Czytelnicy, po raz drugi w tym miesiącu. Ale powinniśmy się z tego cieszyć, nie?

Jest wiele rzeczy, które mnie irytują. Jedną z nich są dzieci. Nie rozumiem dzieci, a z reguły nie przepadam za rzeczami, których nie potrafię ogarnąć. Jest w nich coś, co jednych przyciąga, innych odrzuca - ja jestem w tej drugiej grupie. Rodzice mi mówią: "też byłaś dzieckiem" albo "będziesz mieć swoje". Nie, dziękuję. Okres, gdy mi wszystko darowano, bo jestem nie do końca łapiącym niuanse życia bachorem minął. A sama nie chcę się tak katować. Inną rzeczą są np. ludzie, którzy idą i nagle się zatrzymują na środku przejścia. Jest ciasno i nie wiesz co zrobić z taką osobą. Popchnąć? Kopnąć? Wrzasnąć na nią? Akurat przyszedł do niej sms albo snap, więc blokuje innym drogę, a ci za Tobą wkurzają się na kogo? Na Ciebie, rzecz jasna! Szczególnym przypadkiem są osoby stające albo wolno chodzące po schodach. Aż się nóż w kieszeni otwiera, jak dwie koleżaneczki sobie plotkują przed Tobą, a Ty spieszysz się na zajęcia i masz do pokonania jeszcze z kilka pięter. Jeszcze inną sprawą jest niedotrzymywanie terminów. Sama często robię wszystko na ostatnią chwilę, ale jednak raczej dotrzymuję danej daty. Nie miałam z tym problemem aż tak do czynienia, dopóki nie zostałam ofiarą aktualkowcem. Pozdrawiam Cukierki!! : ))
A Was co wkurza? ><

Mało rozdziałów xD A więc tutaj macie kilka!

Asagao to Kase-san:
Rozdział 9

Murcielago:
Rozdział 17

My Heart is Beating:
Rozdział 14

Oboreru Knife:
Rozdział 26

Principal:
Rozdział 12

Tsubaki-Chou Lonely Planet:
Rozdział 20

Rozdział 21

unTOUCHable:
Rozdział 14

 1. Co do dzieci to wkurzające są te niewychowane, bo dużo zależy od rodziców. Także mnie nie wszystkie wkurzają, jakby mnie wszystkie wkurzały miała bym masakryczny problem przez moje młodsze rodzeństwo i w pracy (choć mam ogromną cierpliwość). Co do całej reszty to zgadzam się w 100%. Choć mnie jeszcze wkurza jak ktoś pożycza moje książki/mangi (ostrożnie się z tym obchodzę) i nie uważa co z nimi robi i później są w złym stanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu masz rację. Od zwykłego dziecka dziecko niewychowane jest milion razy gorsze. Ja mam młodszą o wiele siostrę, więc muszę ją akceptować, ale do innych dzieci nie mam tej cierpliwości x3
   Ooo, kolejna rzecz do listy. Ktoś, kto nie szanuje cudzej własności, to jeden z najgorszych typów ludzi chyba. Też jestem delikatna, jeśli chodzi o takie rzeczy, więc jak mi ludzie zwracają moje książki/mangi z pozaginanymi rogami, pogiętymi stronami albo zarysowaną okładką to normalnie mam ochotę ich na miejscu zamordować ;w;

   Usuń
 2. Z tego wszystkiego zapomniałam podziękować za te wszystkie rozdziały. Dziękuję bardzo ślicznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie dziękuję za przetłumaczenie nowych rozdziałów! >.<

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za rozdziałeczki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Późno odpowiadam, ale xD
   Nie ma za co, dziękujemy za wsparcie! ^ ^

   Usuń