Jak się macie? My mamy się ok. "Ok" to najlepsze słowo, jakiego można by teraz użyć.

Upał. Gorąc. Sauna. Nie przepadam za wysokimi temperaturami (za niskimi też nie, no nie dogodzi). Lato już niedługo rozpocznie się na dobre, więc się trzeba już przyzwyczajać do takiej pogody. Krótsze rękawy lub ich brak, krótsze nogawki lub ich brak, sandały (ze skarpetami, of course). Do tego ciemne okulary i źdźbło trawy do ust. Trzeba będzie pójść po wiatrak do piwnicy, bo bez niego życie będzie męką. Ewentualnie polecam wachlarze lub gazety. Warto też nie zapomnieć o sprejach czy innych pachnidłach odstraszających komary. Najlepiej rozpylić w każdym kącie i poustawiać gdziekolwiek się da. Nigdy za mało. Klepki lub lepy na muchy także umilą życie. Należy także opróżnić zamrażarkę i wypełnić ją produktami zwanymi lodami, zanim ich ceny drastycznie pójdą w górę. Gdy wychodzisz z domu, przyda się mieć w kieszeni jakieś drobniaki, aby za nie kupić sobie chłodny deser. I kapelusz lub czapka. Serio, pamiętajcie o nich. Ja już kiedyś zemdlałam na słońcu, od tamtego czasu uważam. Wspomniałam już o sprejach, ale o dezodorantach też pamiętajcie, bo od zapachu też można zemdleć. Tyczy się do głównie panów (pań może też, ale raczej nie spotkałam), bo serio nie jest przyjemnością stać obok takiego "wypachnionego" typa w autobusie, a dodatkowo zdaje się, że wtedy podróż trwa wieki i cierpienie się dłuży.
A jakie Wy macie rady na przygotowanie się do lata? Piszcie!!

Po tym krótkim wstępie zapraszam do czytania jakże miłej dawki rozdziałów! >w<

Anagura Amelie:
Rozdział 4

Boukyaku no Haou Rolan:
Rozdział 20

Mairunovich:
Rozdział 50

My heart is beating:
Rozdział 18

Nisekoi Doumei:
Rozdział 38

Oboreru Knife:
Rozdział 27

Tamen de Gushi:
Rozdział 28

Tsubaki-Chou Lonely Planet:
Rozdział 30
 1. Dziękuję pięknie za te wszystkie rozdziały.
  Co do treści aktualki to zgadzam się w 100%. Od siebie dodałabym, żeby w autobusach przy takich temperaturach powinna działać klimatyzacja, bo nie zawsze działa. A dla mnie to się marnie kończy w takich przypadkach.
  Jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuję za te wszystkie rozdziały. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My dziękujemy za wsparcie! :D
   Jak miło, że ktoś podziela moje zdanie xD To to prawda, denerwuje mnie, że wolą wyłączyć klimę, aby ludzie otworzyli okna, a świeże powietrze dostaje się tylko do kilku osób. I potem zdziwko, bo ludzie mdleją.

   No i My jeszcze raz ślicznie dziękujemy Ci za wsparcie! >u<

   Usuń
  2. Mi nie ma za co dziękować to wy wykonujecie całą robotę, która wcale nie jest taka łatwa jak co nie który myślą.
   Nie powiem raz mimo tego, że stałam przy oknie to i tak marnie się to dla mnie skończyło. Myślałam, że do domu nie dotrę(z przystanku ok 200 metrów mam do domu).
   Dziękuję za Waszą pracę.

   Usuń
  3. Jednak to Ty piszesz komentarze, co pokazuje, że ktoś czyta i docenia nasza pracę, dzięki czemu mamy motywację, by dalej to robić. Dlatego dziękujemy :)))
   Ojejku, okropna przygoda >n< Mnie to tam jedynie zawsze przewiewa i mam z uszami problem ;w;

   Usuń
  4. Trzeba doceniać pracę ludzi, za którą nikt im nie płacie, a jedyne liczą na "dziękuję" od ludzi, którzy wyczekują na ich pracę. Oraz za to, ze poświęcają wolny czas na wykonanie tej pracy. :D
   Nie polecam nikomu takiej przygody jak moja.

   Usuń
 2. Tsubaki-Chou Lonely Planet - no ciekawe jak to tam teraz będzie u nich wyglądać + cóż za krok do przodu :o ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje ślicznie

  OdpowiedzUsuń