Witam Was drodzy Czytelnicy! Czy za oknem piękny dzień? Nawet nie wiem, bo piszę ten post dużo wcześniej niż będzie publikowany.

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie lub ktoś Wam je zadał: "czy jesteś szczęśliwy?". Mnie się co jakiś czas zdarzyło, szczególnie w momentach, gdy odpowiedź brzmiała "nie". Gdy człowiek nie jest w humorze, gdy świat się wali, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna - wtedy jakoś czas zwalnia i można się zastanowić nad wieloma rzeczami. Są ludzie, którzy nie przejmują się drobnostkami i idą przez życie brutalnie ignorując kwestie, które mogłyby popsuć im humor. Jednak są też tacy, którzy przejmują się aż za bardzo. Kto jest lepszy? Ach, nie da się ocenić. Możemy wyrazić subiektywną opinię na bazie własnych przekonań i szeroko panujących norm, jednak nie Nam osądzać. Iść przez życie zapominając o problemach świata i egoistycznie myśleć tylko o sobie -  zaznamy samotności i nieszczęścia. Zawracać sobie głowę wszelką krzywdą dookoła i dodawać do tego osobiste rozterki - nasz umysł nie wytrzyma. Trzeba znaleźć zdrowe minimum, aby na pytanie odpowiedzieć "tak."
A jaka jest Wasza odpowiedź?


W ekipie witamy: Patu, Marco, AlexRooz - tłumaczki, Krzak - tłumaczka i cleanerka, LunarChimera - typesetterka.

Ta aktualka jest większa, ze względu na to, że nic nie daliśmy w sierpniu. Wybaczcie nam. W naszych życiach prywatnych zaszło wiele zmian, którymi raczej nie chcemy się dzielić. Prosimy o wyrozumiałość i liczymy na Wasze dalsze wsparcie!

Do rozkładu dołączają serie, które długo (oj, długo) były w planowanych, np. takie Mosspaca Advertising Department i Koi wa Hito no Hoka. Wracają też webtoony! No, część przynajmniej.

A i do planowanych dołączyła spora ilość tytułów, ale swoje będą musiały odsiedzieć, bo brakuje do nich ludzi ;w; Trzeba też się wziąć za te, co siedzą... Dlatego zachęcam do spróbowania swoich sił w rekrutacji! Poszukujemy chętnych ludzi z wolnym czasem i zapałem do pracy! ^ ^

Jeśli pogoda brzydka, to takie rozdzialiki w sam raz do czytania. Jeśli ładna, to też! Miłej lektury!

3 level combination:
Rozdział 15

Asagao to Kase-san:
Rozdział 13

Boukyaku no Haou Rolan:
Rozdział 21
Rozdział 22

Doodle for Food:
Rozdział 95
Rozdział 96

Five:
Rozdział 49

Koi wa Hito no Hoka:
Rozdział 1
Rozdział 2

Mosspaca Advertising Department:
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6

My heart is beating:
Rozdział 20
Rozdział 21

Nisekoi Doumei:
Rozdział 39
Rozdział 40

Tamen de Gushi:
Rozdział 30
Rozdział 31

Trash Bird:
Rozdział 37
Rozdział 38

Tsubaki-chou Lonely Planet
Rozdział 31
Rozdział 32

unTOUCHABLE:
Rozdział 15
Rozdział 16


 1. Jeju ile ja czekałam na Mosspace!! :DD
  Dziękuję ślicznie za rozdziały!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doczekałaś się! xD
   Proszę bardzo, polecamy się! ^ ^

   Usuń
 2. Tyle dobra do czytania, jak ja byłam bez internetów. Dziękuję bardzo ślicznie za te wszystkie rozdziały. :D

  OdpowiedzUsuń