Buuuuuuu! Chciałam napisać tę aktualkę po niemiecku, to by dopiero było straszne xD

Moi drodzy, strachy strachami, ale czego się boją ludzie? Najczęściej chyba wymieniane są rzeczy takie jak pająki albo węże. Niektórzy boją się nauczycieli - ja się dotąd boję mojej nauczycielki matematyki z liceum, a nie widziałam się z nią od dwóch lat... Ale wracając do zwierzątek - czy to obślizgłe, z wielkimi zębiskami, albo włochate - Nasze instynkty mówią Nam, że chcemy mieć z tym do czynienia jak najmniej. Przecież miotanie się, gdy ktoś Nas łaskocze, to reakcja, która jest zaprogramowana jako taka na owady, które po Nas chodzą. Owady, brr. Nie cierpię owadów! Nie nazwałabym tego strachem, raczej obrzydzeniem, ale mimo wszystko krzywię się na spotkanie z sześcio, ośmio czy nie wiadomo ilu nożnymi kreaturkami. W innej szufladce fobii są zjawiska typu ciemność lub grzmoty. Do dziś pamiętam, jak bałam się cieni w moim pokoju (na szczęście przeszło... chyba). Dźwięki, których być nie powinno, kształty, których nie kojarzymy, delikatne dotyk, od którego przechodzą Nas dreszcze - wszystko to działa na Naszą wyobraźnię, a to ona bywa często najgorszym wrogiem w takich sytuacjach. Jednak, moi mili, skoro jest tyle nieprzyjemnych rzeczy, których najchętniej byśmy się pozbyli, to skąd ta wielka ilość horrorów w różnej postaci? Może... Lubimy się bać?
A Wy? Co sprawia, że macie gęsią skórkę?

Zapraszamy do czytania tych - miejmy nadzieję, że nie straszliwych - ale strasznie dobrych rozdzialików!


3 level combination:
Rozdział 16
Rozdział 17

American Ghost Jack:
Rozdział 19

Boukyaku no Haou Rolan:
Rozdział 23

Chikyuu no Owari wa Koi no Hajimari:
Rozdział 1

Doodle for Food:
Rozdział 97
Rozdział 98

Mosspaca Advertising Department:
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 9
Rodział 10

Nisekoi Doumei:
Rozdział 41
Rozdział 42

Oboreru Knife:
Rozdział 30

Omoi, Omoware, Furi, Furare:
Rozdział 24

Trash Bird:
Rozdział 39

unTOUCHABLE:
Rozdział 17

 1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej strasznie dziękuje w ten upiorny dzień za te wszystkie rozdziały. :D
  Co do strachów to ciężko mi powiedzieć czego się boję. Za to mogę powiedzieć, że dwójka dzieciaków w wieku 12 i 14 lat nienawidzi(Banie się rozumie się samo przez się) robaków, pająków, os i wszelkich tego typu stworzeń, przy czym jak na horyzoncie pojawi się jakikolwiek taki zwierzak jest mega wrzask i ucieczka przed nimi, nie zależnie od godziny. Także bardzo dziękuje zarówno za rozdziały jak i za napisanie aktualki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy się!
   Och, rozumiem ten ból. Ja akceptuję takie zwierzątka tylko jeśli są daleko ode mnie albo za szklaną szybką. W innych wypadkach to ja zwiększam dystans xD
   Proszę bardzo UwU

   Usuń
  2. Ja przy tych dzieciakach nie rozumiem, dlaczego wrzeszczą skoro sami się proszą o robaki wszelkiego typu w pokoju, rozrzucając jedzenie po całym pokoju.
   Każdy czegoś woli unikać. :)

   Usuń