Ho, ho, ho! Cholernie zimno. Chociaż nie?! Cholera!

Szczęśliwego Nowego Roku od całej ekipy Candy Scans, drodzy Czytelnicy!

I dodatkowo spóźnione życzenia bożonarodzeniowe. Może nie obchodzicie, ale kilka miłych słów jest dobre w każdym kontekście (chyba). Jednak ogólnie to ujmując, w ten przemiły czas życzę Wam: ciepłego grzejnika, fajerwerków kolorowych i szampana w kieliszku, a nie na bluzce! Skleciłam coś takiego, nie brzmi to nadto wytwornie, ale myślę, że w sam raz. Ludzie są kreatywni i wymyślają przeróżne życzenia, wystarczy wejść na FB i zobaczyć, co sobie wstawiają nawzajem na tablice. Kiedyś jednak była moda na łańcuszkowe smsy - nadal chyba ona trwa, ale u starszych pokoleń. Bo przecież teraz dzieci internetu nie będą płacić za wiadomości, pf-pf, wolą płacić za transfer. Co za czasy, co za czasy...

Prawdopodobnie nie przeczytacie nic już ode mnie w tym roku, więc życzę w imieniu grupy udanego Sylwka i oby kolejny rok był lepszy od minionego. A za co pamiętamy 2017? Cóż, jeśli chodzi o Naszą grupę, to skończyliśmy i zaczęliśmy pewną liczbę projektów. Niektóre pożegnaliśmy z własnej woli, niektóre nie, ale przynajmniej będą cieszyć się wersją papierową w Naszym kraju. Dokładniejszy spis pojawi się zapewne niedługo, także bądźcie czujni ;)

A jeszcze à propos żegnania - w dzisiejszej aktualce dostajecie dosyć spory pakiet. Dokończenie serii 3 level combination, zbiór historyjek od Yuki Ando, dokończenie serii przejętej po grupie Hoshi - Hajimari no Niina, oraz yaoi o pilotach - Seifuku o Matoeba, Umaku Uso ga Tsuketanoni. W sumie  26 rozdziałów. Wow!

Wracając do serii, to wyróżnić trzeba oczywiście 3 level combination. Serię robimy od początku, pracowało przy niej, tak podsumowując, 23 osoby. Jakie opinie na temat serii ma kilka z tych osób? Cóż, są one podzielone - jedni wspominają pozytywnie, inni... mniej, albo nawet bardzo negatywnie. Decyzję, po której stronie barykady staniecie, zostawiamy Wam. Przeczytajcie sami i stwierdźcie, czy to gniot czy hit, a jeśli czytaliście na bieżąco - to dołączcie się do wspominek i napiszcie w komentarzu jak zapamiętaliście twór Ha Il-Kwona. Polecam kliknąć i powiększyć, będzie lepiej czytelne ;)

Już po życzeniach, gwiazdka lśni na firmamencie, a więc pora na prezenty! <3

3 level combination:
Rozdział 22
Rozdział 23
Rozdział 24
Rozdział 25
Rozdział 26

Fushigi na Hito:
Rozdział 1: "Tajemnicza osoba"
Rozdział 2: "Drobna historia miłosna"
Rozdział 3: "Diablica Chloe"
Rozdział 4: "Alicja w Krainie Czarów"
Rozdział 5: "Polewa cukrowa"
Rozdział 6: "Gwiazda i serce"

Hajimari no Niina:
Rozdział 3,5: "Koi Baka"
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 19,5: "Machibito"
Rozdział 19,6: "Yasashii Te no Hira"

Seifuku o Matoeba, Umaku Uso ga Tsuketanoni:
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 6,5