Witeczka od Cukiereczka, oto aktualeczka.

Jak to jest z celami i marzeniami? W typowych shounenach główny bohater zawsze ma coś, do czego dąży. Dzięki temu można łatwo opisać fabułę jednym zdaniem. A jak jest w życiu? Na pewno bardziej skomplikowanie, bo nawet jeśli obierzemy jakiś kurs, to po drodze trafiamy na inne rzeczy, które też byśmy chcieli osiągnąć. Czy potrzeba tego do szczęścia? Być może. Zdobywanie kolejnych rzeczy może do niego doprowadzić. Tylko czasem przeważa o tym też droga, jaką objęliśmy. Czasem warto jest się obejrzeć zarówno w przód i w tył, aby się zorientować, czy pociąg, którego jesteśmy konduktorem, nie przejechał kogoś na torach albo czy nie zmierza ku przepaści.


Jakąż to niespodziankę mamy dla Was po takim czasie? Ano kilka!

DreamVictis żyje - w składzie małoliczebnoosobowym, ale jednak! Idą jak burza i zarzucają nowymi rozdziałami. Dlatego dostajecie już do końca Aromę - poprzednie też są na czytniku. Pamiętajcie, by wpaść i zostawić komentarz: http://grupadreamvictims.blogspot.com/ :D

Prezentujemy Wam urocze yaoi, Oya no Kao ga Mitemitai. Kiri nie ma szczęścia ze związkami - każdy jego partner po jakimś czasie go rzuca. Pewnego razu idzie smutny ulicą i zostaje świadkiem kłótni jakiejś pary. Postanawia pocieszyć porzuconego mężczyznę, a kończy się to... w łóżku. Następnego dnia w pracy Kiri rozpacza, że znów dał się ponieść emocjom. Było wspomniane, że jest przedszkolanką? Jeden z jego wychowanków darzy go niezwykłą sympatią, jednak gdy przychodzi czas odbierania dzieci, okazuje się, że ojcem chłopca jest facet z tamtej nocy?! Zapraszamy na historię Serka, Pana Lewka i Tygryska!

Do tego dołącza też porządna dawka Five, dzięki czemu doganiamy tłumaczenie angielskie! Młodość i różne zwariowane sytuacje - sprawdźcie, co tam u ekipy!

A, i kolejny joint dorzucamy, tym razem z Kikimorą (siup na ich stronę! http://skanlacjekikimora.blogspot.com/) - dwa rozdzialiki historii Aizawy i Azumy. O czym dziś będą rozmawiać?

Dodatkowo, jako że ja (Ritchie) mam i tak mało czasu wolnego, to zrobiłam doujin z K/uroko's B/asket, Color Chart od inumog. Nawet jeśli ktoś go kiedyś zrobił na polski, to mi nie zależy. Uwielbiam tę serię doujinów. Jak kiedyś się nauczę japońskiego to je wszystkie przetłumaczę ;w; Doujin zawiera kilka luźnych historyjek o Pokoleniu Cudów z czasów gimnazjalnych. Na pewno się będziecie przy lekturze dobrze bawić.
Swoją drogą, jestem wielką fanką KnB i będę zarzucać Was jakimiś komiksami/doujinami (jak czas pozwoli), ale o tym będę dawać znać na fb. Jak macie jakieś na oku, które chcielibyście po polsku, to dajcie znać *oczko*


Poczytności życzymy.

Boku to Kimi no Taisetsu na Hanashi
Rozdział 10
Rozdział 11

color chart [DOUJIN]

Five
Rozdział 57
Rozdział 58
Rozdział 59
Rozdział 60
Rozdział 61
Rozdział 62
Rozdział 63
Rozdział 64
Rozdział 65

Koi wa Hito no Haka
Rozdział 7

Mosspaca Advertising Department
Rozdział 30
Rozdział 31

Oya no Kao ga Mitemitai
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6

Short Cake Cake
Rozdział 22

The Inheritance of Aroma
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 9
Rozdział 9.5
 1. Ślicznie dziękuję za rozdzialiki ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za rozdziały :)
  Nie mogę tylko znaleźć nowych rozdziałów Boku to Kimi no Taisetsu na Hanashi na czytniku ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy się! ^ ^
   A, przepraszamy! Już są dorzucone do 2. tomu :>

   Usuń
  2. Dzięki! :)

   Usuń
  3. Drugiego tomu nie ma na czytniku.

   Usuń
  4. Mnie się wyświetla i działa, więc nie wiem :(

   Usuń