Powracamy w nowej odsłonie i z nową domeną.

Jak Wam się podoba nowy wygląd? Pewnie będzie się trzeba przyzwyczaić, ale grunt to być elastycznym. Trochę dodatkowych bajerów, nowy sposób prezentacji serii, poprawione linki i opisy. Jeśli znajdziecie gdzieś błąd - prosimy o kontakt (na czacie, w komentarzu lub na mail), bo mylić się rzeczą ludzką, szczególnie, gdy człowiek bawi się z czymś nieludzkim, takim kodem na przykład.

ZMIANY:
- Nowy adres! Od teraz candyscans.pl - bez myślnika!
- Projekty są teraz prezentowane w kwadracikach. Kafelkowo!
- Projekty porzucone, zlicencjonowane, doujiny i oneshoty nie mają osobnych stron, tylko znajdują się na jednej liście.
- Nowe wizytówki w zakładce "Ekipa"!
- Z robieniem nowych kafelków i kategorii serii dowiedziałyśmy się, czego brakuje, gdzie stoimy, itd. Teraz dążymy by znaleźć to, co zaginęło.


Dziś w Wasze łapki trafia pomieszana i wstrząsająca dawka różności. Trochę ciastek, czyli dalej bawimy się na plaży. Rozdziały Five to uzupełnienie tomu 6, czyli wreszcie zapełnimy dziurę. Zajrzyjcie też do Chikyuu, co tam u naszej parki.

A najwięcej dostajecie Principala, dzięki czemu nadganiamy tłumaczenie angielskie! Argh, tylko jeden rozdział do końca! Co się wydarzyło z Kanayanem? Jakie myśli krążą po głowie Haruki? Czy Shima przyzna się do swoich uczuć? Czy ktoś zaszkodzi Wao i Yumi? Co czuje Gen? I czy Sumire zostanie główną bohaterką?! Przynajmniej na kilka z tych pytań powinniście znaleźć odpowiedzi w tych rozdziałach.

Dodatkowo, Ritchie (czyli ja) zrobiła dla Was doujin z My Hero Academia, który jest historyjką o urodzinach Bakugo. Nie ma shipu (ale kto chce, można się doszukiwać *oczko*), ale mimo to przyjemny w odbiorze. Przetłumaczony został za zgodą Rotti Totti, która kupuje, skanuje i tłumaczy doujiny nie tylko z HeroAca, ale wielu innych serii (chwała jej!). Dziękujemy jej ślicznie i zapraszamy na jej tumblr (klik tutaj!), jak znacie angielski, to jest sporo do wyboru :-) Jestem z nią umówiona, że mogę jeszcze zrobić kilka doujinów, także spodziewajcie się ich... kiedyś xD

Miłej lektury!

4/20P.M. [DOUJIN]

Chikyuu no Owari wa Koi no Hajimari
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 8.5
Rozdział 9

Five
Rozdział 24
Rozdział 25

Principal
Rozdział 23
Rozdział 23.5
Rozdział 24
Rozdział 25

Short Cake Cake
Rozdział 23
Rozdział 23.5

 1. Dziękuję ślicznie za nowe rozdziały.
  A co do nowej strony fajna, ale człowiek mówi się przyzwyczaić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie dzięki za komentarz! <3
   Dziękujemy! ^ ^

   Usuń