Historia zwykłej nastolatki Kogure Nao, w której spokojnym życiu nagle pojawia się nieoczekiwana osoba - uważany za chuligana Onise Taiga. Jakie są jego intencje i jak potoczą się losy tej dwójki?

[ROZDZIAŁY 1-5 WYKONAŁA GRUPA WhySoSweetScans]
[ROZDZIAŁY 6-9 WYKONALIŚMY Z GRUPĄ PEGASUS]

Autor: Amu Meguro
Gatunek: Shoujo, Romans, Okruchy życia, Szkolne życie, Komedia
Tytuł alternatywny: ハニー
Tytuł polski: Miodek, Słodycz
 Rok wydania: 2012

 1. kiedy nowe chaptery?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edycja jest w trakcie roboty, myślę, że prawdopodobnie na następną aktualkę będzie gotowy rozdział 8 :)

   Usuń
  2. Zapraszam na naszego facebooka. Tam jest wyjaśnione dlaczego nie ma dalszych rozdziałów ^^

   Usuń
 2. no czemu tak rzadko dodajecie te chaptery... pls no

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to "rzadko"? Przecież ledwo co przejęliśmy mangę, więc nie rozumiem sensu użycia tego słowa - co jak co, ale Anglicy dopiero wznowili pracę nad tą mangą, więc staramy się utrzymać ich poziom.

   Usuń
 3. no rzadko, bo wy wydacie 1 chapter na miesiąc i wszystko fajnie. jak juz po angielsku jest kilka tomów to jak możecie pisać, ze utrzymujecie ich poziom
  można tak napisać, gdy na bieżąco się tłumaczy chaptery, np manga bleach która czytam to ledwo mija dzien od opublikowanego po angielsku rozdziału i widać chapter po polsku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam bardzo, ale jak możesz pisać, że jesteśmy zalegli kilka tomów do tyłu? Bo z tego co widzę, to Angielska grupa niedawno wydała 9 rozdział przy którym obecnie pracujemy, więc nie, nie zalegamy. A jeżeli zamierzasz narzekać na brak rozdziałów, to polecam dołączyć do naszej grupy i zająć się daną mangą - mamy japońskie skany, bo są lepszej jakości, ale za to edycja jest trudniejsza. Więc zamiast narzekać bezsensownie (bo jesteśmy TYLKO jeden rozdział do tyłu), to polecam nas dopingować, bo i my dostaniemy kopa do roboty, i szybciej będzie wydany rozdział :)

   Usuń
  2. Już w ogóle pomijając fakt, że skany angielskie mogą zniknąć w każdym momencie, bo manga jest zlicencjonowana przez shojobeat :)i też są wydane aż 2 tomy poki co.

   Usuń
  3. Dokładnie :D Ale w internecie krążą skany japońskie, ale są one tak okropnej jakości, że prawie w ogóle postaci nie widać. Tak, to byśmy już dawno ruszyli z tłumaczeniem, ale skany...

   Usuń
 4. kiedy nowe chaptery? :|

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co Anglicy przetłumaczyli tylko 9 rozdziałów, więc to logiczne, że nie wydamy więcej póki Anglicy nie ruszą z pracą z czym może być problem, ponieważ Honey został w Anglii zlicencjonowany :)

   Usuń