Sympatyczne i zabawne komiksy z odrobiną humoru.

Autor: Megan Mckay
Gatunek: Komedia, Okruchy życia
Tytuł alternatywny: -
Tytuł polski: -
 Rok wydania: 2015

Sympatyczne i zabawne komiksy z odrobiną humoru.

Autor: Megan Mckay
Gatunek: Komedia, Okruchy życia
Tytuł alternatywny: -
Tytuł polski: -
 Rok wydania: 2015

Sympatyczne i zabawne komiksy z odrobiną humoru.

Autor: Megan Mckay
Gatunek: Komedia, Okruchy życia
Tytuł alternatywny: -
Tytuł polski: -
 Rok wydania: 2015

OFICJALNA PUBLIKACJA PO ANGIELSKU TUTAJ


Opowieść o Haruce i Yuu, dwójce dziewczyn uczęszczających do liceum, które ma zostać zamknięte w przeciągu najbliższych trzech lat. Pragną one by połączyło je coś specjalnego, dlatego łączą się w pocałunku, od tego zaś momentu ich związek zaczyna nabierać tempa. (opis z animezone.pl)

Autor: Tachi
Gatunek: Romans, Komedia, Szkolne życie, Seinen, Shoujo Ai
Tytuł alternatywny: 樱Trick
Tytuł polski: -
Rok wydania: 2011

Przygody ptaszka lewaszka.

Autor: Reza Farazmand
Gatunek: Komedia, Okruchy życia
Tytuł alternatywny: -
Tytuł polski: Ptaszek lewaszek
Rok wydania: 2014

OFICJALNA PUBLIKACJA PO ANGIELSKU TUTAJ

Sia Lee jest współczesnym wampirem, który pochłania energię poprzez dotknięcie, a nie przez żywienie się krwią. Na szczęście pracuje jako modelka, więc nie ma problemów z relacjami z płcią przeciwną. Jednak na horyzoncie pojawia się facet, którego za wszelką cenę chce dotknąć, który cierpi na mizofobię.

Autor: Massstar
Gatunek: Komedia, Dramat, Josei, Romans, Szkolne życie, Nadprzyrodzone moce
Tytuł alternatywny: 不可侵犯
Tytuł polski: Nietykalna
Rok wydania: 2014

OFICJALNA PUBLIKACJA PO ANGIELSKU TUTAJ
 1. Dlaczego została porzucona?

  OdpowiedzUsuń
 2. Głównie przez groźby przez Sukoshi :D coś w stylu wywołania wojny :) My chcieliśmy być wyrozumiali, ale jak widać druga grupa nie za bardzo zna znaczenie tego słowa, więc no... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Kasiu!
  A ja Ci powiem prawdę, jaką jest fakt, iż szefowa CS lubi odwracać kota ogonem ;) W skanlacjach istnieje system rezerwacji mang. Nanokę zgłosiliśmy dość dawno, pracę nad nią trwały, więc śmieszy mnie zdziwienie, że nie podkuliłyśmy ogona i nie oddałyśmy Nanoki, tym samym wyrzucając naszą pracę w kubeł, gdzie to nie my, a druga strona zabrała się za coś zajętego. Groźby? A czym my mogłyśmy Ci grozić? Że dom Ci spalimy? :D Stwierdziłyśmy tylko, że skoro Wy zabraliście się za mangę zajętą przez nas, to może powinnyśmy zrobić to samo :P
  Straszne groźby :) I wielka wyrozumiałość, skoro nie chcieliście mangi odpuścić, kiedy się po prostu zwróciło uwagę.
  W każdym razie manga jest u nas robiona, więc wystarczy wejść na sukoshi i tam poczekać na ciąg dalszy, bo będzie ;)
  ~Kanna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znów ta sama historia? Niestety, nie miałam w trakcie rozgrywania się sporu możliwości częstego korzystania z internetu (przyczyny losowe, parę miesięcy), jednak to powoli zaczyna być denerwujące. Rozumiem, było nieporozumienie, więc po co temat jest kontynuowany? Z tego co wiem - niepotrzebnie usunęłam screeny - grożono wojną, ale dobrze, było, minęło. Wątpię, że Clarmeine jest osobą, która łatwo z czegoś rezygnuje. Po co drążyć temat? Jednak, jeżeli tak stawiana jest sytuacja... Może trochę powagi, w tym, co robicie? Praca wyrzucona w kubeł? Dobrze, ale aby coś wyrzucić, to najpierw musi to istnieć. W tym momencie sytuacja jest odwrotna: to nasza praca została zmarnowana. Aby nie doszło do takiej sytuacji, proponowałyśmy rozwiązania, które załagodziłyby wojnę, np. jeden rozdział my, jeden druga grupa, lub jointa, ale zostało to definitywnie odrzucone już na starcie. Skoro już Sukoshi ma w całości tę mangę, to może... pora zacząć ją robić? Pisanie komentarzy to również strata czasu. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Która grupa robi który tytuł nie jest akurat najważniejsze, tylko to, by go robić.

  Cóż... Mam nadzieję, że kłótnie nie będą jedynym, co łączy nasze grupy.

  P.S. Clarmeine, zanim ustalenia sprzed paru dni weszły w życie, czyli podczas trwania tej sprawy, jedynie mnie reprezentowała. Nie była wtedy szefową.

  OdpowiedzUsuń
 5. Paronijo, ale kto tutaj drąży? Znów widzę odwracanie kota ogonem ;) Sprawa dawno była zakończona, nie wmawiaj mi więc teraz, że to my zaczynamy. Odpowiedziałam jedynie na zaczepkę. Kto chce, może sobie poczytać komentarze na centrum-mangi, gdzie się spór rozgrywał. Screeny? No osobiście to nie rozmawiałyśmy. Od początku było mówione, że mamy Nanokę zaczętą, ale tak, tak, nie wydane = nie zrobione.
  Nanoka jest robiona i, co Cię zdziwi, jest nawet wydawana. Wow :) Istnieje świat poza centrum mangi.
  Nikt tu nie płacze :)
  ~Kanna

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem, że istnieje świat poza centrum mangi, więc staram się w miarę regularnie śledzić waszą stronę, właśnie w tej sprawie, jednak od dawna nie słychać nic w jej sprawie. Owszem, od jakiegoś czasu figuruje wpis na forum dotyczący Nanoki, jednak jestem tam również na tyle często, aby zauważyć, że idzie to wolno. Idąc też twoim tokiem myślenia, to pani najwyżej "drąży".

  OdpowiedzUsuń
 7. To bardzo ciekawe, ponieważ nanoka była wydana niedawno, a jednocześnie przed całą tą komentarzową szopką :) Więc coś tu śmierdzi.
  Do wydania mamy 50 rozdziałów, ale... co z tego? Taka polityka naszej grupy, że wydajemy to, co sobie wybierzemy z gotowych, a nie wszystko, co jest na stanie. I to nasza sprawa. Posądzanie, że ściemniamy w sprawie Nanoki i nic nie jest gotowe, jest, cóż, śmieszne.
  Ja drążę? Haha, tak, bo to ja zaczęłam tę dysputę :)
  Proponuję dać sobie spokój. Każdy ma swój rozum, każdy może wyciągnąć swoje wnioski. Jak ktoś będzie ciekawski, to doszuka się prawdy, w końcu komentarze na centrum nie są usuwane, a nasze notki na stronie dostępne dla wszystkich, każdy z datą publikacji.
  Z mojej strony to EOT :)
  ~Kanna

  OdpowiedzUsuń